O nás

Na nás sa môžete spoľahnúť počas niekedy náročnej cesty.Sme vaši partneri pri vstupe a expanzii na zahraničné trhy

Zameriavame sa na dobre pripravený vstup na zahraničný trh. Naším cieľom je poskytovať kvalitné a overené informácie expandujúcim spoločnostiam v zahraničí. Náš prístup je otvorený a transparentný a sme hrdí na dlhodobú spoluprácu a vzťahy.

Som za

Predstavujeme náš tím

Kto sme? V našom tíme stretnete analytikov, strelcov, stratégov, kreatívcov, vášnivých cestovateľov, rodičov či vizionárov. Máte pocit, že je nás v tíme príliš veľa? Vďaka komplexnosti našich služieb a rôznorodosti našej posádky dokážeme odviesť tú najlepšiu prácu a ani nás na to nemusí byť veľa. Naša posádka je vám k dispozícii!

Jan StříteckýExportný analytik

Cudzie jazyky a svet marketingu. Môžu tieto zdanlivo…

Cudzie jazyky a svet marketingu. Dajú sa tieto zdanlivo odlišné oblasti zosúladiť? Kombináciou jazykových a marketingových znalostí ponúkam zákazníkom originálne riešenie pre ich expanziu do zahraničia. Presvedčte sa sami!

Viac Menej

Alena Hlaváčková Exportný špecialista

Štúdium na vysokej škole ma naučilo, že kde je vôľa, tam je aj cesta…

Štúdium na vysokej škole ma naučilo, že kde je vôľa, tam je aj cesta, a to ma viedlo v mojom profesionálnom aj osobnom živote. Podnikám od svojej prvej práce na čiastočný úväzok počas štúdia. Venujem sa najmä priemyselnému sektoru a spojenie s marketingom mi dáva priestor na kreativitu a neustále otvára nové obzory. Od prvého kontaktu budeme spoločne hľadať riešenia pre vaše úspešné projekty a posúvať hranice vášho podnikania.

Viac Menej

Martin JurčíčekProjektový manažér

Žil som niekoľko rokov v zahraničí a táto skúsenosť ma naučila…

Žil som niekoľko rokov v zahraničí a táto skúsenosť ma naučila, že život v zahraničí je plný príležitostí. Moja úloha v tíme spočíva v plánovaní, kontrole a riadení projektov a v dohľade nad cieľmi, ktoré sme si spoločne stanovili. Správnu komunikáciu v pracovnom aj osobnom živote považujem za jeden z kľúčových faktorov každej spolupráce. So svojím tímom sa snažím nájsť optimálne riešenie, aby bol zákazník spokojný a aby naše odporúčania pomohli jeho rozvoju doma aj v zahraničí.

Viac Menej

Patrik KučeraExportný analytik

Práca s grafmi, číslami a údajmi ma baví už od vysokej školy…

Práca s grafmi, číslami a údajmi ma baví už od vysokej školy. Exportné pilotné projekty mi umožnili viac sa rozvíjať v tejto oblasti počas štúdia, keď mi už školské analytické projekty nestačili. S našou skupinou odborníkov mám možnosť ísť na zahraničné trhy, z ktorých každý je niečím špecifický. Hľadanie príležitostí, ale aj hrozieb je vždy výzvou. Výzva, ktorá ma nikdy neprestane baviť.

Viac Menej

Martin Fencl PPC špecialista

Milos Zavadil SEO špecialista

Denis Drexler manažér pre kľúčových zákazníkov

a ďalších 30 + špecialistov
Idem do toho s vami

Máte záujem? kontaktujte nás

Táto stránka je chránená reCAPTCHA a platia pre ňu Pravidlá ochrany osobných údajov a Podmienky používania služieb spoločnosti Google.